Edukacja Książki Bookshelfs
Logo_white.png

Witam serdecznie i zapraszam na zajęcia z języka angielskiego

Jeśli szukasz pomocy w nauce, to trafiłeś idealnie! Matura lub egzamin ósmoklasisty? Nadrobienie materiału ze szkoły? A może po prostu chęć powrotu do języka angielskiego, by swobodnie używać go podczas konwersacji lub w pracy? Żaden problem - tym co robię, zajmuję się już od ponad 10 lat, a zdobyte  doświadczenie oraz setki zadowolonych kursantów to jeden z wielu powodów dla których warto zgłosić się właśnie do mnie.

Lata praktyki i umiejętność pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi to z pewnością gwarancja świetnej atmosfery i efektywnego przyswajania wiedzy, więc jeśli nadal zastanawiasz się nad wspólnymi korepetycjami, to nie ma nad czym!

Zajęcia odbywają się przy ul. Karczówkowskiej 5A/201 (obok ul. Żytniej), w sali profesjonalnie przystosowanej do przeprowadzania lekcji. Na swoich zajęciach zapewniam dodatkowe materiały oraz indywidualny tok nauczania dostosowany do każdego ucznia. Wielu moich studentów jest ze mną od lat - prowadzę ich od podstawówki, aż po samo liceum - to moja najlepsza rekomendacja.

Zapraszam do miłej współpracy!

Zajęcia

INDYWIDUALNE

Cennik

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

MODUŁ OGÓLNY

45 minut - 60 zł

60 minut - 70 zł

90 minut - 100 zł

ZAJĘCIA

GRUPOWE

Cena za 60 minut:

2 osoby - 100 zł

3 osoby - 120 zł

4 lub więcej - 150 zł

O mnie

Adrianna Szczepanek

• Facebook - Grey Koło

Język angielski i jego nauczanie to moja pasja, a studia filologiczne były dla mnie oczywistym wyborem. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, gdzie zdobyłam tytuł magistra filologii angielskiej z oceną bardzo dobrą. W trakcie studiów odbyłam też półroczne praktyki w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do Polski zajęłam się udzielaniem korepetycji, co nieprzerwanie robię aż do dzisiaj. Przez 2 lata pracowałam również w szkole języka angielskiego jako lektor.

ul. Karczówkowska 5A/201, 25-019 Kielce

NIP: 959-169-02-47

Udało się! Wiadomość wysłana!