Edukacja Książki Bookshelfs

Witam serdecznie i zapraszam na zajęcia z języka angielskiego!

Lata praktyki i umiejętność pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi to z pewnością gwarancja świetnej atmosfery i efektywnego przyswajania wiedzy, więc jeśli nadal zastanawiasz się nad wspólnymi korepetycjami, to nie ma nad czym!

Zajęcia odbywają się przy ul. Karczówkowskiej 5A/201 (obok ul. Żytniej), w sali profesjonalnie przystosowanej do przeprowadzania lekcji. Na swoich zajęciach zapewniam dodatkowe materiały oraz indywidualny tok nauczania dostosowany do każdego ucznia. Wielu moich studentów jest ze mną od lat - prowadzę ich od podstawówki, aż po samo liceum - to moja najlepsza rekomendacja.

Zapraszam do miłej współpracy!

Zajęcia

INDYWIDUALNE

Cennik

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

ZAJĘCIA

GRUPOWE

O mnie

Adrianna Szczepanek

• Facebook - Grey Koło

Język angielski i jego nauczanie to moja pasja, a studia filologiczne były dla mnie oczywistym wyborem. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, gdzie zdobyłam tytuł magistra filologii angielskiej z oceną bardzo dobrą. W 2010 roku odbyłam 5-miesięczne praktyki w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do Polski zajęłam się udzielaniem korepetycji, co nieprzerwanie robię aż do dzisiaj. Przez 2 lata pracowałam również w szkole języka angielskiego jako lektor.

ul. Karczówkowska 5A/201, 25-019 Kielce

NIP: 959-169-02-47