Edukacja Książki Bookshelfs
Logo_white.png

Witam Cię na mojej stronie!

Chcę zaprosić Cię na niebanalne, pełne konwersacji i materiałów z życia codziennego zajęcia z języka angielskiego.

Jeśli szukasz pomocy w nauce, to trafiłeś idealnie! Matura lub egzamin ósmoklasisty? Nadrobienie materiału ze szkoły? A może po prostu chęć powrotu do języka angielskiego, by swobodnie używać go podczas konwersacji lub w pracy? Żaden problem - tym co robię, zajmuję się już od ponad 10 lat, a zdobyte  doświadczenie oraz setki zadowolonych kursantów to jeden z wielu powodów dla których warto zgłosić się właśnie do mnie.

Na moich zajęciach nic nie dzieje się przez przypadek, ponieważ każde są zaplanowane, a postępy moich kursantów śledzę na bieżąco. Każdego z nich prowadzę indywidualnym tokiem nauczania, jestem wyrozumiała i cierpliwa, ale wiem też, którzy z moich uczniów wymagają większej dyscypliny ;-) Moja elastyczność w pracy to z pewnością gwarancja świetnej atmosfery i efektywnego przyswajania wiedzy.

Oferuję zajęcia dla:

• uczniów klas IV-VIII,

• uczniów szkół średnich,

• studentów,

• dorosłych.

Forma zajęć (cena uzależniona jest od formy prowadzenia zajęć oraz potrzeb indywidualnych ucznia):

• zajęcia indywidualne,

• zajęcia w parach,

• zajęciach w małych grupach (2-4 osoby).

Zajęcia stacjonarne odbywają się w Kielcach przy ul. Karczówkowskiej 5A/103 (obok ul. Żytniej), w sali profesjonalnie przystosowanej do przeprowadzania lekcji. Na swoich zajęciach zapewniam dodatkowe materiały oraz indywidualny tok nauczania dostosowany do każdego ucznia. Wielu moich kursantów jest ze mną od lat - prowadzę ich od podstawówki, aż po samo liceum - to moja najlepsza rekomendacja.

Zapraszam do miłej współpracy!

Kotwica 1

Zajęcia

INDYWIDUALNE

Kotwica 2

Cennik

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

55 minut - 90 zł

85 minut - 130 zł

ZAJĘCIA

GRUPOWE

Cena za 55 minut:

2 osoby - 70 zł/os.

3 osoby - 60 zł/os.

4 osoby - 50 zł/os.

O mnie

Adrianna Szczepanek

• Facebook - Grey Koło

Język angielski i jego nauczanie to moja pasja, a studia filologiczne były dla mnie oczywistym wyborem. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, gdzie zdobyłam tytuł magistra filologii angielskiej z oceną bardzo dobrą. W trakcie studiów odbyłam też półroczne praktyki w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do Polski zajęłam się udzielaniem korepetycji, co nieprzerwanie robię aż do dzisiaj. Przez 2 lata pracowałam również w szkole języka angielskiego jako lektor.

Kotwica 3

ul. Karczówkowska 5A/103, 25-019 Kielce

NIP: 959-169-02-47

Udało się! Wiadomość wysłana!

Kotwica 4