kat. B

Kurs kat. B

✓ 30 godzin zajęć teoretycznych

✓ 30 godzin zajęć praktycznych

✓ zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

✓ egzaminy wewnętrzne

✓ materiały dydaktyczne

✓ pomoc w formalnościach (badania lekarskie, PKK, egzamin państwowy)

✓ płatność w ratach 0%

✓ przejazd na TROLEJACH oraz z talerzem STEWARTA (dla chętnych)

Na kurs możesz zapisać się mając min. 17 lat i 9 miesięcy. Obejmuje on 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych. W cenie kursu zawierają się również wysokiej jakości materiały dydaktyczne. W każdym miesiącu wykłady prowadzimy w dwóch różnych systemach:

system 5-dniowy

od poniedziałku do piątku od godz. 15.30,

system weekendowy

zajęcia w dwa weekendy od godz. 9.00.

SPRAWDŹ TERMINY

2700 zł

Kat. B AUTOMAT

✓ 30 godzin zajęć teoretycznych

✓ 30 godzin zajęć praktycznych

✓ zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

✓ egzaminy wewnętrzne

✓ materiały dydaktyczne

pomoc w formalnościach (badania lekarskie, PKK, egzamin państwowy)

✓ płatność w ratach 0%

Kurs na automatycznej skrzynii biegów już dostępny w naszej szkole! Naszych kursantów szkolimy na wyjątkowym aucie jakim jest kabriolet Pegeout 207 CC. WORD Kielce nie dysponuje pojazdem do prowadzenia egzaminów w zakresie kat. B z automatyczną skrzynią biegów, więc przeprowadzany jest on również na naszym aucie. Podstawienie na pierwszy egzamin w cenie kursu.

2800 zł

automat
Jazdy dodatkowe

JAZDY DODATKOWE

✓ jazdy przed egzaminem

✓ jazdy dla osób posiadających już prawo jazdy

✓ kat. B oraz B automat

110 zł

manual

automat

Dla osób chcących jeszcze raz przećwiczyć manewry na placu lub jazdę po mieście przed egzaminem państwowym, oferujemy możliwość dokupienia jazd doszkalających. Jeśli masz trudności ze zdaniem egzaminu praktycznego, my skutecznie pomożemy je pokonać. Jazdy dodatkowe skierowane są również do osób posiadających prawo jazdy, które potrzebują powtórzenia zasad techniki jazdy.

JAZDA PRÓBNA WORD

✓ NOWOŚĆ

✓ jazda dla osób posiadających wyznaczony termin egzaminu praktycznego w WORD

✓ jazda TYLKO w niedziele

✓ kat. B oraz B automat

220 zł

Wyjątkowa okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na placu manewrowym WORD oraz sposób na oswojenie się z tym miejscem, bezpośrednio przed egzaminem. Pamiętaj! Jazdę próbną możesz ustalić, jeśli masz wyznaczony termin egzaminu praktycznego w WORD. Musisz zrobić to z kilkudniowym wyprzedzeniem, tzn. zgłosić się do biura szkoły by wypełnić kartę zgłoszeniową. Jazdy próbne przeprowadzamy tylko w niedziele. Czas trwania jazdy to 60 minut (30 min. na placu WORD + 30 min. dojazd/powrót).

Jazda próbna
Teoria w domu

TEORIA W DOMU

✓ nauka teorii w domu za pomocą platformy e-learningowej

✓ 30 godzin zajęć praktycznych

✓ zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

✓ egzaminy wewnętrzne

✓ materiały dydaktyczne

pomoc w formalnościach (badania lekarskie, PKK, egzamin państwowy)

✓ płatność w ratach 0%

✓ przejazd na TROLEJACH oraz z talerzem STEWARTA (dla chętnych)

Nie masz czasu na wykłady? Żaden problem! Zapisując się na kurs w naszej szkole, dostajesz wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne (w tym dostęp do bazy pytań), by móc przyswoić teorię w miejscu i terminie dogodnym dla ciebie. Nic nie tracisz - z tych samych materiałów korzystamy na naszych wykładach! Kolejnym krokiem jest egzamin teoretyczny w WORD. Po uzyskaniu wyniku pozytywnego przychodzisz już na jazdy!

Taniej

TROLEJE

✓ DARMOWY dodatek do kursu

✓ przejazd na TROLEJACH

✓ przejazd z talerzem STEWARTA

✓ dyplom dla uczestnika

W pakiecie z kursem na kat. B, proponujemy wypróbowanie swoich sił oraz sprawdzenie umiejętności podczas jazdy na trolejach oraz z talerzem Stewarta (opcja dla osób chętnych). Takiej oferty nie znajdziesz w żadnej innej szkole w Kielcach!

ВОДІЙСЬКІ ПРАВА УКРАЇНСЬКОЮ

✓ лекції з українським перекладачем

30 годин уроків водіння польською мовою

✓ курс першої медичної допомоги

✓ допомога з оформленням (медична довідка, номер ПKK, національний іспит)

✓ оплата в розстрочку 0%

Istnieje możliwość zapisania się na kurs prawa jazdy kat. B z wykładami w języku ukraińskim. W takim przypadku prosimy o kontakt z biurem w celu ustalenia szczegółów kursu.

Є можливість записатися на курс підготовки до отримання водійських прав категорії В з лекціями українською мовою. У такому випадку, будь ласка, зв'яжіться з офісом, щоб узгодити деталі курсу.

2700 zł

DRIVING COURSE

category B

✓ online lectures and tests