KATEGORIA B

Jazdy dodatkowe

Teoria w domu

IMG_5422.jpg

Nasza oferta to przede wszystkim kurs prawa jazdy na kat. B, na który możesz zapisać się mając min. 17 lat i 9 miesięcy.

Obejmuje on 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych.

W cenie kursu zawierają się również wysokiej jakości materiały dydaktyczne. W każdym miesiącu wykłady prowadzimy w dwóch różnych systemach:

• system 5-dniowy – od poniedziałku do piątku od godz. 15.30,

• system weekendowy – zajęcia w dwa weekendy od godz. 9.00.

NOWOŚĆ! Kurs na AUTOMAT już dostępny w naszej szkole. WORD Kielce nie dysponuje pojazdem do prowadzenia egzaminów w zakresie kat. B z automatyczną skrzynią biegów, więc przeprowadzany jest on na naszym aucie - Pegeout 207 CC. Podstawienie na pierwszy egzamin w cenie kursu.

TEORIA W DOMU

Nie masz czasu na wykłady? Żaden problem. Zapisując się na kurs w naszej szkole, dostajesz wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne (w tym dostęp do bazy pytań), by móc przyswoić teorię w miejscu i terminie dogodnym dla ciebie. Nic nie tracisz - z tych samych materiałów korzystamy na naszych wykładach! Kolejnym krokiem jest egzamin teoretyczny w WORD. Po uzyskaniu wyniku pozytywnego - kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, a następnie 30 godzin zajęć praktycznych.

RABAT NA BADANIA LEKARSKIE
Ustawowa cena badania lekarskiego, potrzebnego do wyrobienia nr PKK to koszt 200 zł. Decydując się na kurs w naszej szkole, otrzymujesz zniżkę -100 zł! (rabat uwzględniany jest bezpośrednio u lekarza)
JAZDA NA TROLEJACH/
Z TALERZEM STEWARTA
W pakiecie z kursem na kat. B, proponujemy wypróbowanie swoich sił oraz sprawdzenie umiejętności podczas jazdy na trolejach oraz z talerzem Stewarta (opcja dla osób chętnych). Takiej oferty nie znajdziesz w żadnej innej szkole w Kielcach!

Kurs kat. B

2000 ZŁ

• 30 godzin zajęć teoretycznych

• 30 godzin zajęć praktycznych

• zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

• egzaminy wewnętrzne

• materiały dydaktyczne

• pomoc w formalnościach (badania lekarskie, PKK, egzamin państwowy)

• płatność w ratach 0%

• przejazd na TROLEJACH oraz z talerzem STEWARTA (dla chętnych)

• konsultacje z jęz. angielskiego - NOWOŚĆ

Kat. B AUTOMAT

• 30 godzin zajęć teoretycznych

• 30 godzin zajęć praktycznych

• zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

• egzaminy wewnętrzne

• materiały dydaktyczne

• pomoc w formalnościach (badania lekarskie, PKK, egzamin państwowy)

• płatność w ratach 0%

kategoria B
Teoria w domu
Taniej
automat

Courses in English

Jazdy dodatkowe
DARMOWE KONSULTACJE
Wszyscy nasi kursanci ze statusem ucznia otrzymują dostęp do darmowych konsultacji z języka angielskiego. Chętni licealiści  mają możliwość uzyskania porad i wskazówek związanych z nadchodzącym egzaminem dojrzałości w biurze naszej szkoły w indywidualnie wyznaczonych terminach. Konsultacje prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę SpeakWmig.

Dla osób chcących jeszcze raz przećwiczyć manewry na placu lub jazdę po mieście przed egzaminem państwowym, oferujemy możliwość dokupienia jazd doszkalających. Jeśli masz trudności ze zdaniem egzaminu praktycznego, my skutecznie pomożemy je pokonać. Jazdy dodatkowe skierowane są również do osób posiadających prawo jazdy, które potrzebują powtórzenia zasad techniki jazdy.

Jazdy

doszkalające

kat. B

70 ZŁ

kat. B automat

80 ZŁ

B1 do B

Kat. B1 do B

Szkolenie rozszerzające uprawnienia osób posiadających prawo jazdy kat. B1 bez konieczności uczęszczania na wykłady.

20 godzin zajęć praktycznych

1400 ZŁ

English

Istnieje możliwość zapisania się na kurs prawa jazdy kat. B w języku angielskim. W takim przypadku prosimy o kontakt z biurem w celu ustalenia szczegółów kursu.

We offer driving courses in English for foreigners who would like to apply for a Polish driving license (category B). If you are interested, feel free to contact us.

Kurs kat. B w jęz. angielskim

Driving course in English

2500 ZŁ