Terminy wykładów

Teoria w domu

TEORIA W WORD

Poświęciłeś na naukę wystarczająco dużo czasu? Jeśli tak to możesz zapisać się na egzamin teoretyczny do WORDu. Z wynikiem pozytywnym wracasz do nas i rozpoczynamy jazdy. A teorię masz już z głowy!

WYKŁADY

Jeśli jednak uznasz, że Twoja obecność na wykładach

stacjonarnych to mus - nie ma problemu. Będziesz mógł zapisać się na dowolnie wybrany termin i przerobić teorię jeszcze raz. Po jej ukończeniu, przychodzisz od razu na jazdy.

Podczas całego kursu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli okaże się, że któreś zagadnienie nie jest dla Ciebie jasne, będziesz potrzebował naszej pomocy lub rady - wystarczy skontaktować się z nami (pod nr 733343688 i 509478639, na Facebooku lub Instagramie).

Podchodząc odpowiedzialnie do obecnej sytuacji, związanej z walką z epidemią koronawirusa, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu szkoleń teoretycznych i praktycznych i wstrzymaniu egzaminów wewnętrznych. W związku z powyższym, wszystkie zajęcia teoretyczne przeprowadzane będą w trybie TEORIA W DOMU do odwołania.

Dla wszystkich chętnych, przygotowaliśmy instrukcję, jak krok po kroku zapisać się do nas na kurs, nie wychodząc przy tym z domu. 

1. Na naszej stronie, w zakładce REZERWACJA TERMINU, zapisujesz się na kurs.

2. Przelewem bankowym wpłacasz zaliczkę w kwocie 400 zł na konto naszego OSK.

Dane do przelewu otrzymasz od nas w wiadomości e-mail.

3. Otrzymujesz login oraz hasło, za pomocą których logujesz się na stronie www.zdamyprawko.pl. Zyskujesz dostęp do wszystkich wykładów w formie online oraz do tej samej bazy pytań, którą na egzaminie państwowym dysponuje WORD.

4. W oczekiwaniu na powrót do rzeczywistości, wykorzystujesz czas na przyswojenie teorii - oglądasz wykłady, ćwiczysz bazę pytań. 

5. Kiedy wszystko już wróci do normy (tzn. WORD będzie znów przeprowadzał egzaminy, a my wrócimy do szkoleń teoretycznych i praktycznych) konieczne będzie uzyskanie numeru PKK,  a potem sam/a zadecydujesz co dalej.
Możliwości są dwie:

Szkoła Jazdy SZCZEPANEK  |  © wix.com  |  © Terra Productions